Rektörümüz Prof. Dr. Musa YILDIZ, Yürüttüğü Projelerle Üniversitemize Katkı Sağlayan Bölümümüz Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. İsmail ŞAHİN ve Doç. Dr. H. Kürşad SEZER'e Teşekkür Belgesi Takdim Etti
26 Şubat 2021 11:22

Rektörümüz Prof. Dr. Musa Yıldız, 2016-2020 dönemi içerisinde yürüttükleri ERASMUS+ projeleriyle Üniversitemize en çok katkı sağlayan 23 öğretim üyesiyle bir araya geldi. Yeni Senato Salonunda gerçekleştirilen toplantıda Prof. Dr. Musa Yıldız, göreve geldiği ilk andan itibaren projelere destek veren bir rektör olacağından ve TÜBİTAK ve ERASMUS+ gibi projeler yapmanın öneminden bahsetti. Yönetim olarak bu konuyu çok önemsediklerini vurgulayan Prof. Dr. Yıldız, “Sizlerin desteğine çok ihtiyacımız var. Bizler yönetici olarak sizlere her türlü desteğe hazırız. Bu üniversiteyi daha iyi yerlere getirmek istiyoruz” dedi.

Toplantıya katılan öğretim üyeleri ise gerçekleştirilen bu törenden dolayı, Prof. Dr. Musa Yıldız’a teşekkür ettiler. Rektörümüz Prof. Dr. Musa Yıldız, 2016-2020 dönemi içerisinde yürüttüğü ERASMUS+ projeleriyle Üniversitemize katkı sağlayan Teknoloji Fakültesi Endüstriyel Tasarım Mühendisliği Öğretim Üyeleri Prof. Dr. İsmail Şahin ve Doç. Dr. Hüseyin Kürşad Sezer'e teşekkür belgesi ve Üniversitemizin ağaçlandırma çalışmaları kapsamında kendi adlarına dikilmiş bir adet fidan sertifikası takdim etti.